Dnes má svátek : Oldřich
  1. 0
  2. 4
  3. 10
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 17
  9. 19
  10. 21

Knihovna městyse doporučuje ke čtení...

7. 10. 2013 7:17

Naše knihovna nabízí čtenářům právě vyšlou knihu IGNORAMUS od Filipa Šorfa, choltického občana, nyní žijícího ve státě Massachusetts, USA.

Název: IGNORAMUS

Autor: Filip Šorf

sorf

IGNORAMUS - nekorektní zápisník ze života v zemi, kde zítra bylo už včera. Osobní zpověď, která reflektuje některé etapy autorova života  v USA během deseti let.  Popisuje stav a život v USA ve vší syrovosti tak, jak ho měl možnost pozorovat a žít.

Záměrem je nahlédnout na  život v Americe trochu jiným pohledem, než jaký nám je vesměs předkládán médii hlavního proudu.

Autor pochází z Choltic, do USA odjel po ukončení studiu na Univerzitě Hradec Králové v roce 2006. Využil zde možnosti pracovat pro organizaci působící v sociálních službách ve státě Massachusetts. V Americe žije a pracuje dodnes.

Jeho dlouhodobé zkušenosti s životem v USA jsou poměrně velmi kritické. Ve volném čase se věnuje psaní, čtení, fotografování a kreslení. Rád také cestuje, nejenom po Spojených státech amerických. Je také tvůrčí osobou webových stránek Kosmopolita.cz a Politbyro.cz.

Knihu je možné si vypůjčit nebo zakoupit za 139 Kč.

On-line katalog

Pro vyhledání další knihy z Knihovny městyse Choltice můžete použít on-line KATALOG.

Novinky Knihovny městyse Choltice si můžete prohlédnout v SEZNAMU NOVINEK.

 

Pro čtenáře připravila knihovnice Radka Zelenková.