Dnes má svátek : Patrik
  1. 0
  2. 4
  3. 10
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 17
  9. 19
  10. 21

Letní fotbalové soustředění mládeže Slavoje Choltice

28. 7. 2014 0:00

Ve dnech 12. - 19.7.2014 se uskutečnilo fotbalové soustředění mládeže Slavoje Choltice v letním táboře v Libici nad Doubravou. Zúčastnilo 17 chlapců a dívek ve věku od 6 do 14let.

 

Záměrem soustředění bylo posílit fyzickou odolnost, zlepšit technické dovednosti a hlavně také stmelit partu mladých fotbalistů. Pod vedením třech hlavních trenérů, z nichž jeden trénuje přípravku v Bohemians Praha, a třech kondičních trenérů, se podařilo naše mladé fotbalisty, ale také čtyři fotbalistky, brzo dostat do tréninkového tempa. K trénování jsme využívali fotbalové hřiště v Libici, které nám vypůjčil místní fotbalový klub. Za to jim velmi děkujeme.  Na hřiště jsme z tábora docházeli 2x denně.

 

Počasí nám přálo celý týden, kluci a holky měli chuť do fotbalu i se něco nového se naučit, takže nic nebránilo tomu, abychom mohli kvalitně trénovat. Nechyběli ani různé hry v táboře, koupání v místní tůňce a další mimotréninkové aktivity, při nichž jsme si na chvíli odpočinuli a zregenerovali se. Po celý týden nám v táboře vynikajícím způsobem vařila parta pod vedením Pepy Raby a na náš zdravotní stav dohlížel kvalifikovaný zdravotník. Vůbec nic nám nechybělo. A tak když jsme odjížděli, byli jsme všichni spokojeni a hlavně jsme měli pocit, že jsme dobrá parta a že jsme se něco nového naučili.

 

Na závěr jsme si jen už mohli slíbit, že se na tomto místě sejdeme zase za rok a třeba ve větším počtu dalších mladých fotbalistů. Zbývá už jen poděkovat všem dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravou tohoto soustředění, se stavěním tábora, s přepravou materiálu i dětí apod.

 

Bez nich by to prostě nešlo! MOC DĚKUJEME!

 

Za Slavoj Choltice Pavel Kváč

Image Gallery

{gallery}704{/gallery}