Choltické pivní slavnosti jsou za dveřmi. Již v sobotu 4. července

30. 6. 2015 14:19

Již v sobotu 4. července se v zámeckém areálu uskuteční Choltické pivní slavnosti. V prostorách nádvoří a pod platanem bude pro návštěvníky připravena ochutnávka pivních speciálů doplněná o bohaté občerstvení.

 

Milovníci piva se mohou těšit na různé druhy piv od nefiltrovaných ležáků přes kvasnicová piva až po piva s mnoha ovocnými či medovými příchutěmi. Ochutnávat bude možné až 35 druhů od téměř 15 výrobců piva. Zejména pro děti pak bude čepována oblíbená malinovka.

A aby si sobotu mohla užít celá rodina, pro děti bude vyhrazena dětská zóna, kde budou pro ně připraveny sportovní a jiné aktivity. Budou si moci zajezdit na koloběžkách, čtyřkolkách, soutěžit ve střelbě lukem, v míčových hrách a v mnoha dalších sportech. Součástí slavností je i kulturní program, návštěvníci si mohou poslechnout vystoupení různých hudebních skupin doplněné tanečním vystoupením.

Jako další zpestření je pro všechny, kdo se přijdou podívat v sobotu na choltický zámek, připraveny prohlídky s průvodcem zdarma a tombola s mnoha pěknými cenami.

Areál je pro veřejnost otevřen od 9.30 hodin, program startuje v 10 hodin a potrvá až do 20 hodin. Pro návštěvníky z Hradce Králové a Pardubic je zajištěna zdarma kyvadlová autobusová doprava. Časy odjezdů autobusů a více podrobností naleznete na www.cholticke-pivni-slavnosti.cz.