Dnes má svátek : Magdaléna

Na plese městyse Choltice 3.2.2012 byl kouzelník

19. 2. 2012 13:19

V pátek 3. února 2012 se na zámku v Cholticích konal obecní ples. Nepodařilo se zjistit, kdy obec naposledy pořádala společenský ples, a tak dostal do svého názvu slovo „první“.

Ve 20:10 hodin byl ples zahájen a proběhlo slibované vylosování jedné vstupenky, jejíž majitelka získala pro celou svou rodinu zdarma svoz domovního odpadu na rok 2012. Bohužel pro choltické, byla z Blata. Tak snad příště.

Celý večer uváděl moderátor Michal Pácalt, který zručně zvládl i roli dražitele zbylých lístků do tomboly. K tanci hrála kapela Vladimíra Jelínka – JEL-BAND a její produkce se tak líbila, že musela přidat ještě hodinu a i po té byla tanečníky několik minut vytleskávána. Kouzelník MAGIC TOMMY nevytahoval z rukávu králíky, ale hrdličky a pobavil i dalšími zajímavými kouzly.

Při barmanské show bylo pěkné vedro. Zručný barman nejen žongloval s láhvemi, ale i chrlil plameny, a tak byť bylo venku mínus 15 °C, mohl pan Tomášek vypnout na sále topení.

A když výherce hlavní ceny, kterou byla plazmová televize, radostně „doobjímal“ svoji cenu, mohla příjemná zábava pokračovat až do 3. hodiny ranní. Výherci televize budiž přáno, byl to on a jeho přátelé u stolu, kteří vydražili zbylé lístky do tomboly a mezi nimi byl možná i ten výherní lístek s televizí.

Další fotografie z plesu jsou umístěny v naší fotogalerií.