Knihovna městyse doporučuje ke čtení...a k poslechu

28. 5. 2014 0:00

Naše knihovna doporučuje čtenářům na měsíc červen knihu Dům na útesu (Nora Roberts)) a knihu Velký závod (Pavel Čech).

Knihy pro dospělé čtenáře

Název: Dům na útesu

Autor: Nora Roberts

dum-na-utesu-199746Oblíbená autorka vydává v tomto roce svůj další román pro ženy. Eliho a Ambru svedl osud dohromady, oba mají za sebou složitou minulost a teď našli útočiště v domě jeho babičky.

Pomalu si jeden druhému otvírají bolavá srdce. Eli se díky Ambře přestane cítit jako oběť a mění se v odhodlaného muže, který chce vyřešit vraždu své ženy.

Jenže život v podivném domě, obestřeném legendou o pokladu, začne být nebezpečný. 

 

 

 

 

 

 

 

Pro dětské čtenáře

Název: Velký závod

Autor: Pavel Čech

Další z řady komiksů Pavla Čecha. Velký závod je první knihou v sérii Dobrodružství Rychlé Veverky. Každý dospělý v sobě nosí kus svého dětského světa a téměř každý by se do něj rád alespoň na skok vrátil s vlastními dětmi. Co si má ale takový dospělý počít, když zjistí, že jeho potomek se možná pohybuje v úplně jiném vesmíru? Příběh obsažený v této knize nabízí jednu z možných odpovědí - hravou, vtipnou a půvabnou. 

 On-line katalog

Pro vyhledání další knihy z Knihovny městyse Choltice můžete použít on-line KATALOG.

Novinky Knihovny městyse Choltice si můžete prohlédnout v SEZNAMU NOVINEK.

Poslechněte si:

Český rohlas Dvojka si pro Vás připravil četbu na pokračování, vysílanou vždy po 22. hodině.  Od 2. Do 13. června 2014 (23. a 24. týden) se můžete zaposlouchat do pamětí dramatika a spisovatele Milana Uhdeho. Jak sám zdůraznil, při psaní těchto textů nechtěl vzpomínat jen na to pěkné, co v životě prožil, ale také na okamžiky nepříjemné, s nimiž se dodnes vyrovnává.

 

Pro čtenáře připravila knihovnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..