
V pátek 26.6.2026 bude úřad z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.
Tradiční akt zahájila přivítáním miminek, jejich rodičů a příbuzných předsedkyně komise pro občanské záležitosti paní Hana Kolářová. Následovala ukolébavka v podání Ivy Frýdové a Natali Farkašové. Poté je vystřídal se slavnostním projevem starosta městyse Mgr. Tomáš Bolek.
Rodiče se následně zapsali do pamětní knihy, obdrželi pamětní list a finanční dar a slavnostní akt završilo společné fotografování.
Nově narozeným občánkům i jejich rodičům přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojený život.