
V pátek 26.6.2026 bude úřad z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.
Tradiční akt zahájila přivítáním miminek, jejich rodičů a příbuzných předsedkyně komise pro občanské záležitosti paní Hana Kolářová. Poté ji vystřídal se slavnostním projevem starosta městyse Mgr. Tomáš Bolek.
Svým pěveckým uměním potěšily všechny přítomné žáčky ZŠ Choltice Natali Farkašová a Iva Frýdová. Poté se rodiče zapsali do pamětní knihy, obdrželi pamětní list a finanční dar a slavnostní akt završilo společné fotografování.
Nově narozeným občánkům i jejich rodičům přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojený život.